Duchové, třeste se. Přichází Marta a Lubor. A přichází v míru

Ondřej Dam se bude ve čtvrteční epizodě Krejzových snažit prodat dům, ve kterém údajně straší. Jak se mu povede? To se dozvíte na Primě od 20.15.

Ondřej dům v minulém díle už už prodal, aby mu to nakonec překazil jeho vlastní syn. Lukáš si totiž dohledal, že se v domě před lety odehrála brutální vražda, a že v domě údajně straší.

Dům duchů v Krejzových

Na podobné věci Ondřej sice nevěří, jenže jak se ukáže, je asi jediný. Na prohlídku domu k němu dorazí dokonce i Flanderkovi. Ne snad, že by si dům chtěli koupit, ale rádi by se setkali s místními duchy. Marta Flanderková má evidentně s duchy zkušenosti a ví, jak s nimi vycházet:

Podaří se Ondrovi nakonec dům prodat, nebo se i sám přesvědčí o tom, že s duchy není radno si zahrávat? Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na Krejzovy.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.