Fero Čumpelík, „MacGyver“ z Krejzových, má další skvělý vynález!

Fero Čumpelík je takový MacGyver po česku. Prostě týpek, který je schopen z plastových lahví vytvořit sekačku na trávu nebo třeba dokonalý dešťoměr. To je jeho poslední vynález!

Honza Krejza, hlava rodiny Krejzových, má svůj kutilský pořad v televizi. Vedle toho má ale i svého souseda Fera Čumpelíka, který by se do jeho pořadu se svými skvělými a originálními vynálezy strašně rád dostal. A tak to zkouší a zkouší…

Seznamte se Ferem z Krejzových

Moment, kdy Honza Krejza slaví své narozeniny, chápe Fero jako další příležitost, jak předvést své kutilské umění a zároveň i podarovat šikovným, a hlavně užitečným vynálezem svého dobrého kamaráda.

Co vyvinul Fero tentokrát? Přece originální dešťoměr, věc, co se hodí každému! Jak bude Jan Krejza z překvapení, které mu soused připravil, nadšen? A co teprve druhé, o dost divočejší překvapení, co pro něj má Čumpelík v záloze?

Dívejte se na Krejzovy ve speciální předpremiéře v neděli 2. září od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.