Filip Blažek si v Krejzových zahraje nečekanou roli – právníka, kterému se nedaří

V primáckém seriálu Přístav to byl neohrožený námořník a podnikatel v hospodě. V novince Krejzovi, kterou Prima začne vysílat od 2. září, se Filip Blažek představí jako zkrachovalý právník Ondřej Dam s pěkným průšvihem.

Manželka, dvě krásné děti, dokonale padnoucí oblek a luxusní dům. Ne všechno je ale tak, jak se zdá. Svými chybami si Ondřej nešťastným způsobem zavaří život.

Začalo to jeho přehmátnutím, že jako právník odeslal peníze na špatný účet a musel je vrátit.

"Život jako u Krejzových si neumím představit..."

Díky natáčení tak Filip Blažek přišel k nové rodince v čele s Markétou Plánkovou coby ženou Bárou. „Nikdy jsme se před kamerou nepotkali, tak jsem nevěděl, co čekat. Musím ale říct, že jsme si hned po prvním setkání padli do oka. Cítím, že nám je spolu herecky dobře. Baví mě to, Markéta je profík a moc milý člověk,“ chválí svou nově získanou ženu.

A jak by se on sám cítil v obrovském domě plném lidí a rodiny na každém rohu? „Neumím si to představit, ale kdyby ta vila byla hodně velká, tak možná. Líbí se mi, když rodiny drží pohromadě. Člověk ale míní, život mění, a když o tom teď přemýšlím, tak bych si třeba tak žít přál, a ještě kdyby ten dům byl plný dětí… Dovedu si představit, že bych byl takový ten ,kmotrʽ, kam se ta rodina pravidelně stahuje.“

Krejzovy sledujte ve speciální předpremiéře v neděli 2. září.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.