Flanderkovi mají jasno. Ekonomka je k ničemu!

Anna bude mít zase trápení s Anetou. Její dcera si totiž vybírá vysokou školu a nadšení z představy studia vysoké školy ekonomické z ní příliš nesálá. A to ani z Flanderkových. Jak to nakonec s Anetiným studiem dopadne, to uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Coby šéfka úvěrového oddělení v bance je Anna Vymešová logicky přesvědčená o tom, že studium na vysoké škole ekonomické je, co se vzdělání týče, ta nejlepší volba. Její dcera Aneta má ale o své budoucnosti zcela jiné představy. Chtěla by být herečka!

Do vypjaté debaty ohledně Anetina vzdělání vstoupí pro Annu ten nejhorší nepřítel – Flanderkovi. Podle Lubora je samozřejmě jakékoliv vzdělání zbytečné. Marta jeho vyjádření zmírní, ale na druhou stranu se bude Anničku snažit přesvědčit o tom, jaké jsou kamarádky.

A na tohle tedy Anna nemá nervy. Podívejte se na video z Krejzových:

Jak to nakonec s Anetiným studiem dopadne? Vydá se opravdu směr prkna, která znamenají svět? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky kariéra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.