Flanderkovi zase válí. Najdou Anetu sjetou pod rybízem!

Aneta Vymešová je teenagerka, která si tu a tam zahulí trávu. Bohužel ji zrovna u této činnosti načapou sousedé Flanderkovi… Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Ke Krejzovým do vily se nastěhoval Márty, aby si tu odpykal své domácí vězení. Jak se do „lochu“ vůbec dostal? Roli v incidentu hrálo menší než malé množství trávy, vozíček s barvami a zraněná seniorka.

Marihuana jako téma v Krejzových

Anna Vymešová proto není vůbec nadšená, že bydlí s Mártym pod jednou střechou. Má totiž pocit, že by mohl ohrozit mravní výchovu její dcery. A jak to tak vypadá, přesně tak se stalo.

Anetu totiž načapou sousedé Flanderkovi, kterak si pokuřuje jointíka pod rybízem. To je snad to nejhorší, co se mohlo stát. Nikoliv joint, ale to, že o všem vědí právě Flanderkovi.

Skutečně Anetě trávu sehnal Márty? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi. Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrimě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.