Hvězdy z Krejzových si zašli společně do kina. Na Krejzovi!

Malý křest ohněm si zažili sami tvůrci nového seriálu Krejzovi. Všichni se sešli v kině a na obřím plátně zhlédli to, co sami „spáchali“. A že někomu bylo před projekcí malinko úzko? Tak po odvysílání prvního dílu se z hlediště ozývaly jen salvy smíchu.

Všechny hlavní hvězdy i se svými polovičkami a kamarády dorazily na projekci komediálního seriálu Krejzovi, aby si na obřím plátně ukázaly, co „spáchaly“.

Krejzovi v kině

Vanda Hybnerová, její seriálový manžel Jan Šťastný. Markéta Plánková, Filip Blažek. Kateřina Kaira Hrachovcová se svým seriálovým manželem Petrem Čtvrtníčkem. I potvora z Krejzovic rádia Kristýna Kociánová. Ti všichni přišli okusit to, co diváky televize Prima čeká za pár dní.

„Bylo pro mě důležité vidět se v těch hereckých situacích, abychom se třeba dokázali vyladit. Taky jsem ráda zhlédla třeba linku své nejmladší seriálové sestry Danky, která se odehrává v rádiu, a já s tím nemám jako Anna nic společného,“ přiznává pocity po zhlédnutí prvního dílu seriálu Vanda Hybnerová coby Anna Vymešová.

„Ráda jsem viděla Michala Novotného, který je nepřekonatelný. Taky Kristýnu Kociánovou, Honzu Révaie. Když to člověk takhle vidí, tak si udělá obrázek, který mu dokonale zapadne. To, co máte v hlavě, se najednou zhmotní.“ Úsměv na tváři po projekci nezmizel ani druhorozené seriálové sestře, Báře Damové, o kterou se postarala Markéta Plánková.

„Musím říct, že to dopadlo dobře, všichni jsme se bavili. Byli jsme překvapeni, kladně samozřejmě, jak je ten seriál dobrý. Je to vtipný, myslím, že diváci se můžou těšit na pěkný komediální seriál.“

A jak moc se na první díly své práce herečka těšila? „Přirozeně jste zvědaví, jak to dopadne. V ateliéru sice něco tvoříme a víme, jak co bude, ale na konečný výsledek si musíte počkat až na obrazovce. Vy jen hrajete, ale další kouzla se odehrávají ve střižně, postprodukci – i hudba udělá hodně.“ V seriálu dostala příležitost i Kristýna Kociánová, která se divákům představuje v roli pořádné mrchy.

„Je to moje první potvora, tak jsem zvědavá, jaká bude reakce diváků. Zatím, co jsem viděla, musím říct, že jsem spokojená. Taky jsem se těšila na sestry Krejzovy – Vandu a Markétu, protože v ateliéru se vůbec nepotkáme. Naše herecké linky se bohužel nepotkávají,“ prozrazuje herečka, která zve diváky ke sledování seriálu, jelikož sama si tam odbyla své filmové „poprvé“. „Co to bude? Na to si diváci musí počkat a dívat se,“ směje se Kristýna.

Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.