Jak odpálit drzého klienta? Danka Krejzová ví, jak na to

Danka Krejzová pracuje jako produkční v rádiu Best sídlícím ve vile Krejzových. K její práci patří i komunikace s klienty. Jenže na to Danka zrovna stavěná není…

Soukromé rádio Best žije, tak jako všechna soukromá média, z reklamy. Pro ředitele Michala je proto více než důležité udržovat se svými klienty, kteří platí za vysílací čas, dobré vztahy.

Danka Krejzová v akci

On sám s nimi nicméně nekomunikuje, tato práce často padá na Danku. Jenže ta si nenechá jen tak něco líbit. Pokud na ni tedy byť sebemovitější klient „rozjede“ něco, co se jí nezdá až tak úplně slušné, hezky ho odkáže do patřičných mezí.

Jenže Michalovi se tohle jednání vůbec nebude líbit! Jak spolu Danka a její šéf Michal válčí? To se dozvíte v seriálu Krejzovi, od 2. září na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.