Jak se stane, že Bára a Ondra zůstanou uvěznění ve vlastní ložnici? Mrkněte se na to v předpremiéře Krejzových

Bára s Ondrou dostanou od svých dětí Lukyho a Viki k výročí svatby víkendový relaxační pobyt. Namísto relaxace ale budou nakonec nuceni strávit nedobrovolně víkend ve své ložnici… Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových již nyní!

To, co se totiž jevilo jako kouzelný, luxusní hotel, vypadá jak ubytovna čtvrté kategorie, navíc zavšivená a zašvábená. Bára s Ondrou usoudí, že podobně relaxační víkend si odpustí a rozhodnou se vrátit domů. Ostatně, ve vile by nikdo neměl být. Anna s Petrem jsou spolu s Viky a Lukym na westernovém ranči, Aneta u kamarádky studuje na maturitu a Jan Krejza je také mimo, stejně jako Danka, která je od doby, co má noční vysílání, stále v práci. Co tedy hrozí za nebezpečí?

Vše vypadá zprvu perfektně, Damovic romantiku ale naruší příchod Anety a jejích kumpánů, kteří si ve vile rozhodnou uspořádat mejdan, a Damovi tím pádem zůstanou uvěznění ve své ložnici.

Podívejte se na sestřih z Krejzových:

Proč vlastně z ložnice nechtějí vylézt? Neradi by, aby se jejich děti dozvěděly, že se jim jejich dárek nelíbil… Jak dlouho budou ve své ložnici muset zůstat? A co ještě horšího se může stát? To zjistíte v předpremiéře Krejzových. No a nebo si počkejte, až budeme tuto epizodu vysílat v úterý ve 20.15 na televizi Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.