Jak se vypořádat s rozvodem? Anička z Krejzových vám ráda poradí

Annu Vymešovou začalo manželství po letech nudit. V první epizodě Krejzových se tedy rozhodla jednat a odhodlala se k rozvodu. A nyní si začíná konečně užívat jako svobodná žena. Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Ne, že by snad Petr Vymeš svou ženu bil, uzurpoval ji nebo byl agresivní, ale dle Anniných slov prorůstalo jejich manželství šedí a stereotypem, na což si ona sama přišla ještě mladá. Petr sice stále věří, že se k sobě s Annou vrátí, jeho nyní již bývalá žena ale má pocit, že jí právě nyní začíná nový život.

Nová Anna Vymešová v Krejzových

A toho si všimnou nejen její kolegyně, ale i Petr, který se s ní stále dennodenně vídá v rodinné vile Krejzových. Jaký je tedy návod na ten nejlepší porozvodový život dle Anny? Podívejte se!

Proč to všechno? Anna se totiž chystá na abiturientský sraz, kde hodlá zazářit. Zadaří se? To se dozvíte v další epizodě Krejzových již toto úterý na Primě. Startujeme ve 20.15!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.