Jak vypadá super outfit? Pája z Krejzových v tom má jasno

Danka Krejzová je prostě neřízená střela. A bohužel i trošku nepořádná a zapomnětlivá. Není proto divu, že občas tu a tam zapomene na důležitou schůzku nebo přijde pozdě. Katastrofám ale není konec…

Jediné štěstí Danky je, že má neustále za zády svoji starostlivou a velmi organizovanou sestru Annu, která na ni často dohlíží a připomíná jí, co všechno je třeba udělat, a také to, že nepracuje daleko od domova.

Danka Krejzová je fakt „krejzy“

Danka totiž pracuje vlastně doma. Ve velké vile Krejzových je totiž dost místa, aby zde v podkroví fungovalo i malé soukromé rádio, kde Danka pracuje jako produkční. Když se jí tedy povede zaspat, může si to přihasit do práce rovnou v pyžámku.

Přesně to se stane i v první epizodě Krejzových. Jenže tentokrát Danka nevyrazí jen tak do práce, ale na důležitou obchodní schůzku. Jak se na její outfit bude tvářit ředitel rádia Michal, a hlavně jejich obchodní partneři? Podaří se smlouvu dohodnout, nebo to zavání spíš průšvihem?

Sledujte první epizodu Krejzových ve speciální předpremiéře v neděli 2. září od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.