Karel Kramper, manžel sestry Zdeničky se zamiloval. Do koho?

Vždy přece Karel, jak nás přesvědčuje ve všech epizodách Krejzových, miluje jen a jen svoji Zdeničku. Inu, tentokrát to bude trochu jinak. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovy.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Některá zvířata prostě nejsou stavěná na to, aby byla vegany či vegetariány, bez ohledu na bohulibý záměr jejich majitelů. Jedním z nich je i chameleon Ludánek, který má péčí svých páníčků poměrně nalomené zdraví.

Posuďte sami:

Zdeničce se to vůbec nelíbí, stejně jako veterináři Petrovi, majitelé chameleona jsou ale neústupní. Jejich zvíře bude vegan tak jako oni a basta!

Zdenička z Krejzových má plán

Jenže Zdenička už má další ze svých plánů. Když navíc do ordinace přijde její manžel, je jasné, že se do Ludánka doslova zamiloval.

Podívejte se na tu lásku na první pohled:

Jak to tedy Zdenička vyřeší? Vrátí Ludánka původním majitelům, nebo s ním má jiný záměr? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovi a dozvíte se to.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi chameleón veganství

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.