Kateřina Kaira Hrachovcová po útoku agresivních vos. Sledujte Krejzovy

S Krejzovými se rozhodně nenudíte a není dne, aby se v téhle bláznivé rodině něco nestalo. V dnešním díle se o to postará roj vos, který se usadil na zahradě a zaútočil na každého, kdo se přiblížil. Vyprávět by o tom mohla Marta Flanderková v podání Kateřiny Kairy Hrachovcové. Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Marta Flanderková (Kateřina Kaira Hrachovcová) se rozhodla, že uspořádá ples abiturientů ze základní školy a pomoci jí při tom má i Bára Damová (Markéta Plánková). Jenže co čert nechtěl, v tomto případě tedy spíš roj vos nechtěl, došlo k malému pozdvižení.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Marta Flanderková z Krejzových a divoké vosy

Marta, místní panička a honorace, dorazí do tamní sokolovny, kde organizuje přípravy na školní sraz, s pěknou ozdobou na obličeji, a fešanda z ní rozhodně nebude. Těsně předtím ji totiž napadl roj vos, který se usídlil u Krejzů na zahradě a které se Fero Čumpelík (Michal Suchánek) rozhodl zlikvidovat, a to třeba i pomocí pěnového hasicího přístroje. A nebyl by to Fero, který na co sáhne, to pokazí. Takže místo vos to odneslo celé okolí a kolem to vypadalo jako na Vánoce. Ne nadarmo se říká, nepíchejte do vosího hnízda.

„Nalíčená jsem byla hodně a pusu jsem měla pěkně vycpanou, aby to bylo autentické a vypadalo to jako zranění. Zkoušela jsem všechny možnosti a nakonec vyhrály vatové tampóny, a že sem jich tam měla. Vypadala jsem, jako když jdu od zubaře,“ popisuje Kaira, jak spolu s maskérkami docílila oteklé tváře a bodných zranění.

Legrace na place

„Hezky se mi to hrálo, muselo to být komické a holky, které v té scéně se mnou hrály, byly odbourané, to přiznávám.“ Takže smích Adéla Gondíková, Markéta Plánková ani Irena Máchová rozhodně předstírat nemusely. „Pokaždé, když jsme ten záběr opakovali, tak se holky rozchechtaly.“ O úsměv na tváři se postaral nejen vzhled herečky, ale i její bezchybné šišlání, které si Kaira do této scény vymyslela.

„S tím šišláním v dialogu jsem přišla sama a setkalo se to s úspěchem, takže jsem byla ráda. Víte, nejsem hlavní postava, to jsou všichni Krejzovi, a já jim tam jen malinko přihrávám,“ líčí se skromností herečka a prozrazuje, že tu svoji Martu si ještě hledá a přetváří k obrazu svému.

„Snažím se jí vdechnout život, a aby ta postava měla svůj charakter. Proto jí třeba vkládám do úst ta cizí slova. Dělám to přehnaně a vždy, když mluví, tak schválně zdůrazňuji české slovo, které je podobné tomu anglickému. Musí to být hezky komické, ale ne trapné,“ poodkrývá Kaira své herecké tajemství.

Jak nakonec Marta Flanderková dopadne, jak se maskérky na herečce vyřádily a kdo ještě neunikl pěknému vosímu řádění, uvidí diváci už dnes večer. Seriál Krejzovi startuje ve 20.15 na televizi Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.