Když nestačí Mirko Dobeš, musí pořádek nastolit Jolka Podešvová!

Ředitel rádia BEST Michal připravil všem svým zaměstnancům školení na téma mezilidské komunikace. Jak to ale vypadá, asi se trochu přepočítal…

Michal si myslel, že když svým zaměstnancům dopřeje několikadenní koučink komunikace a lidských vztahů, vykřeše z nich lepší atmosféru v rádiu, a také lepší komunikaci s klienty. Jenže to se trochu přepočítal.

Koučink lidských vztahů v Krejzových

Kouč Mirko Dobeš, kterého si vybral, totiž zdaleka není tak zkušeným koučem, jak se prezentoval. Na pomoc si proto pozve Jolku Podešvovou, a to je silná káva i na jinak klidného Michala.

Jolka totiž zdaleka není tak lehce zmanipulovatelná jako Mirko, naopak to vypadá, že si pěkně podá nejen zaměstnance rádia, ale i samotného Michala. Jak to celé dopadne, to se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v druhé epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.