Libor Bouček a Laďka Něrgešová jako kouči mezilidské komunikace dnes v Krejzových

Víte, jak správně komunikovat s lidmi? Danku z Krejzových to budou v dnešní epizodě Krejzových učit coby koučové mezilidské komunikace Libor Bouček a Laďka Něrgešová.

Danka Krejzová pracuje v rádiu Best jako produkční. Když ji její šéf zastihne při poměrně osobitém telefonním hovoru s reklamním partnerem, rozhodne se vzít věci do svých rukou.

Celému osazenstvu rádia sjedná víkendové školení mezilidské komunikace, které povede samozvaný kouč Mirko Dobeš. Ačkoliv Danka věří, že školení proběhne v klidu, Pája má ohledně nastalé situace jasno.

Ani ostatní Krejzovi ale nebudou stresu ušetřeni. Všichni budou řešit zmizení králičího šampiona, kterého Petr Vymeš ošetřoval ve své veterinární praxi. Jak Jan Krejza, tak jeho vnučka totiž budou mít pocit, že šampiona nedopatřením sprovodili ze světa…

Dohazování v Krejzových

Petr bude mít navíc na pilno i kvůli svojí matce, která se svého čerstvě rozvedeného syna snaží udat některé ze svých kamarádek. Jak to tak ale vypadá, Petr má i přes rozvod oči jen pro Aničku.

Druhou epizodu nového komediálního seriálu televize Prima Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.