Lukáš Dam z Krejzových je trochu drzý. Ale taky vtipný…

Je to prostě puberťák se vším všudy. Jeho hlášky vás v Krejzových budou bavit!

Od doby, kdy se Ondřeji Damovi podařilo v jejich právnické firmě udělat chybu v hodnotě více než dvou desítek milionů korun, to nemá spolu se svou manželkou Bárou se synem lehké. Lukáš je totiž zrovna v pubertě a otcovu chybu bere jako velké selhání, ale hlavně jako konec života, jaký dosud znal.

Váš oblíbený puberťák z Krejzových

V tomto ohledu má ale Lukáš možná pravdu. On, jeho sestra i rodiče si budou muset zvyknout na život s poněkud nižším standardem, než na jaký byli dosud zvyklí. Aby rodina poplatila vzniklou škodu, musí totiž rozprodat všechny své majetky.

Pro Damovi to znamená návrat do rodinné vily Krejzových, a samozřejmě také nutné uskrovnění. A to jejich syn Lukáš nese hodně těžko. Kdykoliv může, neodpustí si řeči.

Lukáš Dám vás bude bavit v seriálu Krejzovi, který startuje ve speciální předpremiéře v neděli 2. srpna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.