Luky učiní zásadní objev – Čumpelík patří do rodiny Krejzových!

Jak je to možné? Podle Lukyho bádání je pokrevním bratrancem veterináře Petra. Skutečně je to ale pravda? Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě!

Pájova babička je v nemocnici po svém kolapsu. Tváří se, že je sice na smrt nemocná, ale s jejím zdravotním stavem to nebude tak horké… Svoji nemoc se rozhodne využít k tomu, aby se přestěhovala k Pájovi a Dance.

A na mladé bude hezky dohlížet:

Danka nicméně babičku prohlédne. Nemocná vůbec není, ale jen se jim snaží znepříjemnit život. Jenže Pája o tom nechce ani slyšet a je přesvědčený o tom, že jeho babička je světice se smrtí na jazyku.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Podívejte se, jak Danka odhalí o babičce pravdu…

Luky se na popud svého dědečka ponořil do studia kořenů rodiny Krejzových. Přijde na velmi zajímavou skutečnost – Fero Čumpelík je bratrancem Petra Vymeše!

S informací přijde rovnou za Aničkou:

Ta z toho potěšena samozřejmě nebude. S Lukym dojdou k závěru, že je třeba příbuzenství potvrdit exaktními metodami. Jenže jak? Od Čumpelíka bude třeba získat vlas pro genetickou analýzu, a přesně v tom tkví kámen úrazu… Jak získat sousedův vlas? Jednoduché to nebude. A jak Anna správně usuzuje, Čumpelík se rozhodně nesmí o příbuzenství dozvědět, jinak by se ho už nikdy nezbavili.

O tom, že je Čumpelík chodící katastrofa, se zanedlouho přesvědčí Bára. Ta pracuje na jedné ze svých zakázek na dekoraci. Jelikož nechce, aby měl její muž Ondra pocit, že coby nezaměstnaná hlava rodiny selhal, zakázku se před ním snaží zatajit. Pracuje proto v dílně svého otce, kam si ale Čumpelík chodí, jak se mu zlíbí. S nadšením sobě vlastním se Báře pokusí pomoci.

A dopadne to, jak jinak, než šíleně:

Petr Vymeš bude mít velmi zajímavého pacienta – marketingového experta, který se dal na chování slepic. Jeho 150 slepiček na tom ale není zdravotně vůbec dobře, a jak to tak vypadá, namísto toho, aby mu jeho farma generovala peníze, bude do slepiček muset spíše investovat. To se mu vůbec nezamlouvá. Jak to nakonec s jeho farmou dopadne?

Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovy.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.