Luky z Krejzových využil díru na trhu. Rozjíždí velký byznys…

Ale samozřejmě to nebude jen tak. Jeho podnikání je totiž založené na nejnižších lidských pudech. Jakých? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která začíná na Primě ve 20.15!

Luky je přesvědčený, že jeho otec Ondřej nedokáže sehnat dostatek peněz, aby se celá rodina mohla vrátit do Prahy a Luky tam nastoupit do školy. Vezme proto osud do vlastních rukou a peníze se rozhodne vydělat sám.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Bohužel to, jak se mu povedlo zbohatnout při výprodeji různých krámů, se mu už zopakovat asi nepovede, musí proto vymyslet jinou strategii. Ale protože je Luky všemi mastmi mazaný, napadne ho prodávat obnošené boty. Ty samozřejmě musí ale nafotit na hezkých dámských nohách, a koho jiného požádat než Anetu.

Jeho sestřenice nejdříve vůbec nechápe, proč by za staré škrpály někdo vyhazoval tisíce. Když jí ale Luky koncept vysvětlí, do podnikání s Lukym ráda vstoupí.

Oč se tedy jedná? Podívejte se na video:

Jenže podobně zaměřené podnikání není bez rizik a Aneta s Lukym se o tom zanedlouho přesvědčí na vlastní kůži. Jak? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, kterou můžete na Primě sledovat od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.