Marta versus jezevčík Emma. Kdo s koho!

Marta Flanderková se sice tváří jako člověk, který miluje zvířata a vlastně všechny boží bytosti. I když my všichni tak nějak přeci víme, že to není tak úplně pravda. Třeba z jezevčice Emičky na své zahradě Marta nadšená rozhodně nebude. Dívejte se na další epizodu Krejzových v úterý od 20.15 na Primě!

Jan Krejza odjíždí na Slovensko natáčet svůj pořad. Svoji milovanou Emičku si s sebou ale vzít nemůže a svěří péči o ní Anetě. Tak sice moc nadšená není, s vidinou, že by ale na oplátku mohla dostat skútr, když péči o pejska zvládne, a prokáže tím svoji zodpovědnost, se Emičky ujme. Jenže jsou prázdniny a koupání a kluci volají.

Čumpelík rád pomůže

Když se jí tedy nabídne Fero Čumpelík, že jí s péči o Emičku pomůže, jeho nabídky využije. Jenže Emička je psíček živého ražení a ohlídat ji není nic jednoduchého. A ještě k tomu hárá!

Ferovi navíc není těžké utéci, a tak nebude dlouho trvat a Emička bude v trapu. Tedy nikoliv v trapu, ale u Flanderkových na zahradě, kde se Martě pustí do prohrabávání jejích milovaných růži. Takhle by to tedy nešlo.

Podívejte se, jak si Marta sjedná pořádek:

Jak to nakonec v Emičkou dopadne? Zvládne ji Čumpelík ohlídat? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.