Martě Flanderkové se pořádně vymstí její výchovné metody

Ono to totiž s tou západní metodou výchovy-nevýchovy založené na individualitě nebude tak horké. Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Marta Flanderková čte momentálně velmi zajímavou knížku o tom, jak vychovávat svoje děti. Jelikož mám pocit, že je její Scarlettka výjimečná holčička, chce jí dopřát to nejlepší.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Když se tedy v chytré knize dočte o tom, že důležité je nepotlačovat individualitu dětí zakazováními a omezeními, začne tento styl ve výchově praktikovat okamžitě.

Pěkný spratek z Krejzových

Jenže ze Scarlett, která bývala nesnesitelná už předtím, se tak rázem stává nevychovaný spratek. Báře se Martina výchova zrovna dvakrát nelíbí, zejména pokud dělá Scarlett rambajs u nich doma. Jenže Marta veškeré Bářiny připomínky neguje. Je přece důležité, aby ze Scarlett vyrostla sebevědomá osobnost!

Marta Flanderková bude každopádně za chvíli své benevolence litovat. Ze Scarlett totiž vyroste možná sebevědomá osobnost, ale dost možná taky tak trochu monstrum. Dívejte se v úterý od 20.15 na Krejzovy a uvidíte sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.