Martin Zounar a Pavla Tomicová jako manželé v seriálu Krejzovi. Jak se jim spolu hraje?

V seriálu Krejzovi hraje Martin Zounar myslivce, který se často ochomýtá na veterinární klinice u Honzy Šťastného. Aby ne, když tam má svoji ženu, veterinární sestru Pavlu Tomicovou, a díky tomu se mu poštěstí setkávat se s malou zoologickou zahradou.

V seriálu spolu Martin Zounar a Pavla Tomicová hrají manželský pár, který je jako vystřižený z dokonalé komedie.

Martin Zounar a Pavla Tomicová jako manželé:

„Myslím, že spojení s Pavlou, která mi hraje manželku, je úplně bombastické. Tihle dva jsou fantastická dvojka a jako pár fungujeme skvěle,“ vychvaluje svou hereckou kolegyni Martin, který si v Krejzových střihl jednu hodně zajímavou scénu. Parťáka mu tu totiž hrál klokan.

„Asi před týdnem jsem na Prima Zoom viděl dokument o klokanech a teď tu naproti jednomu stojím tváří v tvář. Je to obr, když se postaví, tak je velký jako já,“ popisuje svoje setkání se zvířecím kolegou Zounar. „Chtěl jsem si ho i pohladit, ale bylo mi řečeno, že bych taky od něj mohl dostat po čuni.“ Tak se raději stáhl.

To Pavla Tomicová musela většině zvířat čelit, a díky tomu má zkušenosti s daleko nebezpečnějšími zvířaty, než je klokan. Třeba s medvědem, tygrem…

Že by herečka v rodině?

Martin Zounar totiž vyjednává hereckou úlohu pro svou německou dogu Limpinu. „Už tady má svůj karavan,“ prozrazuje Zounar, který tak pomalu připravuje cestičku do seriálu své zvířecí krasavici. A jak by se v seriálu Krejzovi měla objevit? „Začneme scénou psa volně pobíhajícího po silnici,“ usmívá se Martin, který už svou slečnu s Pavlou Tomicovou seznámil. „Je to neuvěřitelné tele. Když se postaví na zadní, je větší než já,“ přiznává Tomicová, která si hraní se Zounarem nemůže vynachválit. „Bohužel spolu hrajeme víc jako brácha se ségrou než jako manželé, jakože spolu nic před kamerou nemáme,“ líčí herec s lehkým povzdechem.

Pavlu Tomicovou a Martina Zounara sledujte jako manžele Kramperovy vždy v úterý a ve čtvrtek od 20.15 na Primě v seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.