Marty zachrání Aničce v Krejzových krk. Dokonce s pomocí Čumpelíka!

Fero Čumpelík sám sebe považuje za koumáka, ale ve skutečnosti je to spíš tak, že na co sáhne, to rozbije. Nyní ale Anně poměrně teče do bot a vypadá to, že bez Martyho a Čumpelíka bude v pytli… Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Anna Vymešová je skvělá pracovnice. Však ji také její šéf má rád a jeho žena jakbysmet. Pojí se s tím ale i jedna věc, která se nedá odmítnout, nicméně Anička z ní tak nadšená není – manželka jejího šéfa je totiž moderní malířkou.

A aby dal šéf Anně najevo, nakolik si jí váží, obdarovává ji uměleckými díly své ženy. Před lety k výročí manželství Aničku obdaroval modernistickým obrazem Poutníka. A nyní ji hodlá obdarovat dalším skvostem – Mudrcem.

Mudrc je fuč!

Co je ale horší, Mudrce chtěji Anně s manželkou darovat osobně. A protože se jedná společně s Poutníkem o dyptich, rádi by samozřejmě viděli také to, jak se budou obrazy společně na zdi vyjímat. Podívejte se na video:

Stalo se ovšem něco strašného. Jelikož Anna a vlastně všichni příčetní považovali Poutníka za neskutečnou patlanici, neobtěžovali se vůbec s tím, aby obraz před lety zavěsili. Když jej ale nyní Anna hledá, zjistí, že je Poutník fuč. A tohle by se šéfovi určitě nelíbilo. Začíná tedy závod s časem – povede se Anně Poutníka sehnat včas? Nebo bude muset přiložit ruku k dílu Marty a Čumpelík?

Pavlík nemá svůj den

Pája se totiž vykašlal na organizaci třídního srazu, která na něj vyšla. Se spolužáky se vůbec nechce scházet, protože nechce vidět jednoho ze svých bývalých spolužáků, který jej ve škole šikanoval. Danka to ale odmítá nechat jen tak být. Napadne ji, že by mohla Pájovi udělat doprovod a pěkně spolužákovi vytřít zrak!

Mrkněte se, co vymyslí:

Za Ondrou přijíždí jeho otec, bývalý velmi úspěšný právník, nyní hippie, který se snaží odčinit své hříchy z minulosti. Pozvala jej Bára, aby svému synovi pomohl se stresovou narkolepsií. Jak to ale vypadá, Ondrův otec je trochu někde jinde než většina lidí. Hodně jinde!

Podívejte se, jak zaskočí rodinu jídlem z popelnic:

Zasáhnout se proto rozhodne také Viktor, Ondřejův bratr, který nechce, aby se Ondřej dal na cestu hippie stejně jako jejich otec. I přesto, jak se vůči svému bratrovi choval minule, to bude nakonec možná právě on, kdo Ondrovi pomůže…

Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek