Michal Suchánek alias Fero Čumpelík z Krejzových skončil na policii s pouty na rukou!

V primáckém seriálu Krejzovi ztvárňuje jednu z krejzy postav také herec Michal Suchánek. A právě tomu se stal pěkný karambol, o který se postaral samotný režisér. Michal Suchánek alias Fero Čumpelík musel na policii!

Michal Suchánek se v seriálu Krejzovi objeví jako otravný soused Čumpelík, který má ale dobré srdce. V rámci natáčení si Michal musel vyzkoušet, jaké to je, když ho přijde zatknout policie. Mohlo to být poklidné natáčení jako každý den, kdyby ovšem režisér nechtěl, aby pouta na rukou zacvakla a rekvizitáři neztratili klíč.

Co se stalo při natáčení Krejzových?

„Když to cvaklo, všichni ztuhli, nejvíc vedoucí výpravy. Pak z něj vylezlo, že klíče mají jen k těm rekvizitářským poutům. Takže jsme si vyzkoušeli, že odemknout opravdová policejní pouta čímkoli, čím je běžně odemykají filmoví hrdinové, nejde,“ přiznává se ke svému hříchu sám režisér Libor Kodad. V tu chvíli tak začala záchrana – dostat Michala Suchánka z pout.

Jelikož rekvizitáři připravili opravdová policejní pouta, která se dají běžně koupit v army shopu, hledala se spása u policie. Herec tak s produkčním vyrazil autem na lov městské policie. „Musím říct, že Michal byl po celou dobu naprosto v klidu a spíš mu to připadalo neuvěřitelné, než že by byl naštvaný.“

Přes hodinu tak trvalo, než se herec svých okovů zbavil. „Pan režisér prostě pouta zacvakl a netušil, že k nim nikdo nemá klíč,“ komentoval herec situaci poté, co se vrátil, i v kostýmu, z policejní stanice. Mimochodem, reakce příslušníků na stanici byla profesionální a skvělá. A jakmile se Michal Suchánek dostal z pout, vrátil se na plac a pokračovalo se v natáčení Krejzových.

Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.