Mrkněte se na další skvělé Čumpelíkovo číslo!

Čumpelík když pomůže, tak pomůže. Tentokrát se to ale lehce mine účinkem… Ostatně jako vždy. Podívejte se na to sami v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Fero Čumpelík sám sebe prezentuje jako dobromyslného Cikána, co má srdce ze zlata. Ne, že by ale rodina Krejzových s tímto tvrzením tak úplně souhlasila…

Aničku čeká velký den – do vily Krejzových mají přijít náboráři z její firmy a mají zhodnotit, zda může být Anna povýšena na šéfku místní pobočky banky. Anna je z toho pochopitelně dosti ve stresu a Čumpelíka by nejraději zavřela po dobu návštěvy do králíkárny.

Jak už se dá v Krejzových čekat, nic nepůjde podle plánu. A Čumpelík tomu nasadí korunu.

Podívejte se sami:

Jak to nakonec dopadne, bude Anička povýšena, nebo to bude naopak fakt velký průšvih? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.