Natálie Halouzková alias Aneta z Krejzových začínala jako dvojnice Táni Pauhofové

Je jí teprve sedmnáct, a už má za sebou slušnou filmografii. A jak se zdá, můžou za to i její zrzavé vlasy. Ostatně i díky nim bude Natálie Halouzková hvězdou nového primáckého seriálu Krejzovi, protože v něm je u dámského osazenstva právě tahle barva vlasů žádaná.

Zdá se, že její zrzavá kštice jí otevírá dveře k filmu. Natálie Halouzková si totiž díky rudé barvě vlasů zahrála třeba mladší já Táni Pauhofové ve filmu Všechno nebo nic.

Puberťačka v Krejzových

Jako malá holčička procházející se v Praze-Bubenči otvírá děj filmu o nerozlučných kamarádkách a podoba s Pauhofovou je víc než patrná. Pomalé herecké krůčky ji dovedly až na televizi Prima, kde si zahraje nepochopenou puberťačku Anetu Vymešovou – dceru Vandy Hybnerové a Jana Šťastného.

Natálie přiznává, že žádným konkurzem neprošla, našli si ji sami tvůrci, protože zrzavá je u Krejzů v kurzu. „Ano, jsem přírodní zrzka. Nešla jsem ani na casting, protože si mě pamatovali z jiného seriálu. Tak jsem se jim asi hodila,“ usmívá se seriálová dcera Vandy Hybnerové a prozrazuje, že podle scénáře si s maminkou půjdou po krku. „Je mezi námi klasický vztah puberťák a rodič. Na to, že jí je sedmnáct, je v těžké pubertě, hledá sama sebe, tápe a je tak trochu i naivní. Jde si za tím, co chce a co si myslí,“ popisuje herečka svoji úlohu a dodává, že ona je úplně jiná než Aneta.

Nejvíc adrenalinu Natálie zažívá při natáčení hromadných scén, které se většinou odehrávají v rodinné vile Krejzů. A prý je to pořádný hukot.

„Odhaduju, že je nás na place tak patnáct herců. A přiznávám, že to jsou docela náročné scény, ale zase je při tom legrace. Já si při nich říkám, hlavně to nesmíš zkazit, ať se záběr nemusí opakovat,“ dodává Natálie, která se na obrazovkách televize Prima bude objevovat pravidelně každé úterý a čtvrtek od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.