Nestihli jste Krejzovy? Mrkněte se na ně dnes večer!

Speciální předpremiéra vám představila tak trochu bláznivou, ale o to sympatičtější rodinu Krejzových. Kdo ji nestihl sledovat v neděli, může si tuhle rodinku užít dnes na Primě od 22.50. Další díl navazuje hned v úterý ve 20.15.

Krejzovi, to je Honza Krejza a jeho čtyři dcery, Áčko, Béčko, Céčko a Déčko, tedy Anna, Bára, Cinda a Danka.

Zvěřinec, nebo blázinec? Prostě Krejzovi

Skoro všichni žijí společně ve velké rodinné vile, kde kromě toho manžel Aničky Petr provozuje svoji veterinární praxi. O tom, že o zábavu díky zvířátkům nebude nouze, se přesvědčíte již v první epizodě, kdy se po vile bude prohánět tygřík a v sousedství medvěd.

Z podkroví rodinné vily vysílá malé soukromé rádio. Tam pracuje nejmladší ze sester Krejzových Danka jako produkční.

Vila je sice velká, jak to ale vypadá, bude v ní o něco víc plno. Zpět na rodinnou hroudu se totiž musí přistěhovat Bára se svým manželem Ondrou a dvěma dětmi. Proč? Ondřej je sice schopný právník, nešťastnou náhodou ale zpronevěří poměrně velkou sumu peněz…

Když rozvod, tak rozvod

Velká pohoda nepanuje ani v rodině Aničky a Petra. Ačkoliv si ti dva poměrně rozumí, Anička podlehne krizi středního věku a se svým manželem se rozvede. Důvod k tomu má veskrze prozaický!

První epizoda Krejzových se ponese v duchu oslavy narozenin hlavy rodu Jana Krejzy. Ten nesnáší jakákoliv překvapení, která mu každoročně dcery přichystají. Budou pro něj mít nějakou kulišárnu připravenou i tentokrát?

Sledujte reprízu první epizody Krejzových v pondělí od 22.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.