Novinky v seriálu Krejzovi: Koho si užijete v podzimní televizní sezóně?

Až se seriál Krejzovi vrátí po letní vysílací pauze, bude plný novinek. Jaké nové postavy ve vašem oblíbeném komediálním pořadu zamíchají dějem?

Do seriálové vily se konečně podívá maminka Helena Krejzová v podání Jaroslavy Kretschmerové. Ta se z polární stanice vrací po dlouhých letech domů a chce se zase věnovat rodině. Jenže nikdo už na soužití s ní není zvyklý, takže to vyvolá jen problémy.

Petrovo dvojče v seriálu Krejzovi

Věděli jste, že veterinář Petr Vymeš (Jan Šťastný) má jednovaječné dvojče, Pavla? Ten se k velké radosti maminky Dagmar (Vlasta Peterková) vrací do rodného města. Jana Šťastného tak čeká dvojrole a velká výzva. Pavla si všichni s Petrem pletou, navíc je Pavel pěkný playboy, který si užívá života a nic neřeší. Co když ale narazí na tu pravou?

Honza Roubal udělá pořádek v rádiu Best

Rádio Best má nového majitele – Honzu Roubala (Jan Dolanský), workoholika, který nastolí v rádiu pořádek. Obchod mu dohodila Danka Krejzová (Ivana Korolová), i když se s Honzou dvakrát nemusí. Tento postoj je ale nucena nejmladší dcera Krejzovic klanu přehodnotit. Z televize dostane vyhazov, a tak se chce vrátit zpátky do rádia. Bohužel Roubal není příznivcem rodinného byznysu a o Dance nechce ani slyšet. Nakonec budou muset tihle dva spolupracovat, a navíc, jiskra začne přeskakovat, což změní všechny Honzovy záměry – napravit firmu a prodat ji se ziskem. Tak totiž zněl původní plán.

Márty, který našel u Krejzových azyl a odpykával si tam domácí vězení, je konečně zbaven náramku. Vůně svobody ale nebude tak bezstarostná, jak si myslel. Nečekaně se v jeho blízkosti objeví žena, kvůli které domácí vězení vyfasoval, a jí se jeho ukončení vůbec nelíbí. Proto Mártymu začne svobodu pěkně „oslazovat“.

Diváci nebudou ochuzeni ani o Čumpelíkovy příbuzné, Flanderkovic nápady a spoustu zvířátek. Na obrazovce se tak ukážou krávy v hale, věčně nadržený kozel, jelen se zlomenou nohou, mluvící papoušek, nejošklivější pes na světě nebo zraněný pásovec.

Na premiérové epizody seriálu Krejzovi se můžete těšit již brzy na Primě. A čekání si zkraťte třeba při sledovování svých oblíbených epizod v našem online archivu:

Sdílejte článek
Štítky novinky nové postavy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.