Obří šnek v Krejzových nadělá vrásky Petrovi, Báře i Lukymu!

Petr Vymeš bude mít ve čtvrteční epizodě dalšího kuriózního pacienta – obřího šneka. Jak se tak najednou ocitne v Krejzovic vile? Dívejte se na další epizodu oblíbeného komediálního seriálu od 20.15 na Primě!

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

K Petrovi do ordinace přinese šneka jeho páníček, malý kluk v doprovodu své matky. Šnek sice má skutečně zdravotní problém, nicméně Zdenička celou záležitost hned prokoukne. Matka chlapce se chce šneka stůj, co stůj zbavit. A její plán jí samozřejmě vyjde a slizký pacient zůstane Petrovi v ordinaci.

Krejzovy navštíví obří šnek

Ale co s ním? Petr bude muset šneka někomu udat, jenže komu? O nového mazlíčka si nakonec řekne malá Viktorka Damová, vše samozřejmě včas prokonzultuje s maminkou a dovolí se jí…

Z obřího šneka ale nikdo z vily radost mít nebude. Především Luky, který je přesvědčený o tom, že podobní tvorové roznáší nebezpečné infekční nemoci.

A v neposlední řadě také Anna, která má ze šneků, a to i těch normálních fóbii. Co by asi řekla na tohle „monstrum“? Petrovi by to asi moc ve snaze se ke své exmanželce vrátit nepomohlo… Dívejte se na Primě ve čtvrtek od 20.15 na Krejzovy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.