Ondra Dam má problém. Chce ho sbalit sexy blondýna!

Ondrovi Damovi se sice coby realitnímu makléři dosud na poli výdělků moc nedaří. Jak to ale vypadá, dařit by se mu mohlo v úplně jiném segmentu. Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Od doby, co bydlí společně s celou rodinou v rodinné vile Krejzových a obývají její poměrně malou část, nemají na sebe Ondra a Bára tolik času. A když už se čas najde, dost často jej naruší někdo z jejich velké rodiny.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Právě proto si Ondra s Bárou navykli využívat nemovitosti, které Ondřej pronajímá, k… řekněme intimním účelům. V posledním případě se ale vše trošku zvrtne a jedna z Ondřejových zákaznic nabyde dojmu, že součástí služeb realitního makléře jsou i služby intimního charakteru.

Podívejte se na to ve videu:

Jak tohle dopadne? Dozvíte se to ve čtvrteční epizodě Krejzových na Primě od 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.