Ondra je trochu zmatený. A Luky mu to dá pořádně vyžrat!

Tak, jak to umí jen zkroušený puberťák. Dívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě a dozvíte se vše o záhadě ztraceného kola.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Když Ondra dostane kázání od Lubora Flanderky o tom, jak špatně vychovává své děti, jmenovitě Lukyho, dost ho to popudí. Lekci od Lubora by si rád odpustil. Navíc má pocit, že otravný soused může mít v lecčems pravdu. Lukyho nové kolo bylo opravdu dost drahé a není nutné, aby ho Luky nechával válet všude po Berouně.

Zmatený Ondřej

Lukymu proto Ondřej domluví. Jenže neuplyne ani den a Ondra opět kolo objeví opřené o dům ve vedlejší ulici. Jako svědomitý otec jej samozřejmě odveze domů a synovi chce vyčinit. Jenže…

Tak jak to s kolem je? Dívejte se v úterý od 20.15 na další epizodu Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.