Petr Čtvrtníček alias Lubor z Krejzových oslavil narozeniny. Po svém!

Herec Petr Čtvrtníček, který exceluje v seriálu Krejzovi jako Lubor Flanderka, oslavil v pátek 5. dubna své pětapadesáté narozeniny. Jak?

A nebyl by to Čtvrtníček, kdyby gratulantům, kterých se sešlo požehnaně, nepoděkoval originálně a po svém. „Jsem na Fuerteventuře, jezdím sem pravidelně,“ prozrazuje herec a jako důkaz poslal krátké video, kde odhalil nevídané věci.

Narozeniny Petra Čtvrtníčka

„Děkuji za přání, moc si toho vážím. Pro mě je to den jako každý jiný, ale je to milé,“ pronese na videu a pak vstane a pochlubí se krásným výhledem na krajinu, ale i své nahé pozadí.

Petr Čtvrtníček je svým specifickým humorem vyhlášený a to potvrzují i jeho kolegové ze seriálu Krejzovi, kteří video po gratulaci k narozeninám obdrželi. Možná i proto, aby se jim nestýskalo, když natáčí a on si užívá volna. Jakmile se ale vrátí, čeká ho natáčení dalších dílů krejzy seriálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.