Petra Vymeše si v Krejzových vezmou do parády tři ženy. Budete ho litovat!

Faktem je, že Petrův módní styl není úplně nejlepší. Sám to pochopí a rozhodne se jej změnit. Na pomoc mu samozřejmě přispěchají jeho nejbližší, ale to, jak to dopadne, snad ani nechcete vidět. Nebo ano? Šanci máte v úterý od 20.15 na Primě.

Celou změnu Petrova vzhledu odstartuje nešťastná náhoda, kdy si jej mladá novinářka splete s Janem Krejzou. Právě tehdy Petra napadne, že by možná stálo za to se sebou něco udělat. Protože si ale sám neví rady, a je to na něm dost vidět, jeho dcera Aneta se mu sama nabídne s pomocí.

Jak to dopadne, to se můžete podívat už teď ve videu:

To, že se Petrův nový styl nebude nikomu moc zamlouvat, je evidentní. Nejvíc „na větvi“ z něj ale bude, jako ostatně vždy, jeho matka. Kritika se ale na něj snese i od Lady, která se mu přitom snaží jinak docela nadbíhat.

Mrkněte se, jak ostrá na něj bude jeho matka:

Do změny image se tedy vloží i jeho matka, a nakonec i bývalá manželka Anna. Která vyjde z tohoto podivného klání jako vítěz?

To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky oblečení Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.