Petrova matka opět zasahuje. Které z dam chce svého syna předhodit tentokrát?

Chudák Petr. Vypadá to, že jeho matka by ho okamžitě po rozvodu viděla nejraději opět v chomoutu, s některou ze svých dobrý známých. Kterou pro něj vybrala nyní? Jeho dávnou lásku. Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Jak Petr nikdy neopomene zdůraznit, hlavně, aby z jeho potenciálních partnerek jeho matka něco měla. Kadeřnice či kosmetičky, to jsou se svými službičkami zdarma vždy vítané.

Petrova matka ale nyní vytáhne kalibr z nejtěžších, a to Petrovu dávnou lásku. Je přesvědčená, že tentokrát to už musí klapnout a Petr musí na Annu zapomenout.

Podívejte se na to ve videu:

Jenže kdepak Petr, ten se nedá matkou jen tak oblafnout, ještě navíc, když má za zády svoji Zdeničku, která je schopna se s paní Vymešovou popasovat. Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.