Petrův unikátní pacient – pavouk s holým zadečkem!

Ve veterinární ordinaci Petra Vymeše se prostřídávají různí pacienti. Někteří malí, někteří velcí, bezpeční mazlíci a nebezpečné šelmičky. Do které z kategorií bude patřit tento roztomilý pavouček? To zjistíte v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových.

Když vám vnouček svěří na hlídání své domácí mazlíčky, zatímco ono samo vyrazí na cesty po světě, je jasné, že se o ně budete starat co nejlépe a s maximální péči. Bohužel ne vždy to vyjde…

Pavouček v Krejzových

Za Petrem do ordinace proto přichází babička s obrovským exotickým pavoukem, který má poněkud intimní problém. Začíná ztrácet ochlupení v intimních partiích!

Jak to tak vypadá, zdravotní problém pavouka nebude vážného rázu, Petr se Zdeničkou ale vyvolají komplikace mnohem větší. Babičce totiž osvětlí pravdu o tom, jak moc jsou exotičtí pavouci jedovatí. Svému vnukovi totiž nehlídá jednoho, ale hned asi dvacítku osminohých potvůrek, z nichž někteří mohou být životu nebezpeční.

Máte strach z pavouků? Pak si možná raději nečtěte článek o tom, kolik druhů jich zatím nebylo objeveno!

A protože se v úterní epizodě Krejzových bude vdávat Danka Krejzová za Páju, vy si můžete být jisti, že jeden z pavouků pořádně zamíchá svatebním veselím! Dívejte se v úterý na Primě od 20.15 na váš oblíbený komediální seriál Krejzovi!

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.