Proč se Anna Vymešová z Krejzových rozvádí? Chce znovu nasednout na tygra

Krize středního věku může postihnout každého, ženy nevyjímaje. A něco podobného se právě přihodilo Anně „Áčku“ Vymešové, nejstarší ze sester Krejzových. Rozhodla se se rozvést se svým mužem Petrem. Proč?

Anna Vymešová je bankovní úřednice. Sice vypadá, že si život neumí užívat a vše musí mít narýsované přesně podle pravítka, opak je ale pravdou. Anička je už unavená stereotypem a šedí každodenní reality manželského soužití.

Rozvod v Krejzových

Pod vlivem svých kamarádek a kolegyň z práce se odhodlá k razantnímu kroku – rozvodu. Ne snad, že by ji její manžel, veterinář Petr, nějak trápil nebo dokonce jí ubližoval, ale Anna není ze života s ním nadšená. Chce prostě znovu nasednout na tygra a vyrazit vstříc akčnímu „single“ životu!

A nasednout na tygra se jí dost možná doopravdy podaří, i když asi ne tak, jak by si ona sama představovala. Co tím máme na mysli? To se dozvíte v neděli 2. září ve speciální předpremiéře seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.