Seš beauty aneb lekce česko-angličtiny v podání Marty

Sousedy, stejně jako rodiče si člověk nevybírá. Kdyby kdokoliv z klanu Krejzových mohl, určitě se zbaví zvědavých, a tak trochu vlezlých sousedů Flanderkových.

Všichni je známe, všichni někoho takového máme. Sousedy a známé, které by člověk nejraději neviděl a jakmile je zahlédne, snaží se tvářit, že je nevidí. Stejně je na tom i Bára Damová, když se objeví Marta.

Sousedka a nejlepší kámoška Krejzových

Ta o sobě sice hrdě tvrdí, že už od školy jsou s Bárou nejlepší kamarádky, ač Bára to tak docela necítí. Kromě toho je Marta snad největší drbna z celého města, Báře se jí proto z pochopitelných důvodů nechce dopodrobna líčit, proč že se i s manželem a dvěma dětmi vrací na rodnou hroudu.

Jen aby se Báře její malá lež i s úroky nevrátila… Sledujte Krejzovi ve speciální předpremiéře v neděli 2. září, a poté již každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.