Sestry Krejzovy skončí uvězněné ve skleníku! Jak se jim to povede?

Báru, Cindu a Danku Krejzovy uvězní ve skleníku na cizí zahradě vzteklý pes. Kde se tam ale vůbec holky Krejzovy vzaly? Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na váš oblíbený komediální seriál a dozvíte se to.

Cinda vymyslí neotřelý dárek pro rodiče. Když najde starou fotografii, kde všechny sestry jako děti pózují v puntíkatých sukních na tetině zahradě, napadne ji, že by bylo fajn fotku udělat ještě jednou – ve stejném složení, na stejném místě a ve stejném oblečení.

Až na Danku sestry její nadšení z nápadu nesdílí, a když Bára zjistí, že zahrada, kde by se mělo focení uskutečnit, patří dost nesympatickému muži, vypadá to, že je s dárkem amen. Jenže to by nesmělo jít o Cindu. Ta vymyslí neprůstřelný plán, jak vylákat majitele pozemku pryč, a získat tak trochu času na pořízení fotografie. S jedním faktorem však Cinda nepočítala… S hlídacím psem!

Podívejte se na video z Krejzových:

Na celou epizodu se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě, nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky skleník

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.