Seznamte se se Sábou z Krejzových, nejprotivnější kolegyní, jakou jste kdy zažili

Člověk v práci stráví velkou část svého produktivního života. Pokud si tedy „nesedne“ se svými kolegy, dokáže to pěkně otrávit život. Jenže pro Danku Krejzovou to neplatí, ta si život kolegyní Sabinou Borkovou, řečenou Sábou, otrávit nenechá.

Sabina je hvězdou rádia Best, které sídlí v podkroví velké vily Krejzových. Zatímco Danka tu pracuje jen jako produkční a holka pro všechno, Sába je hlavní moderátorka. Je krásná, ambiciózní, a také pořádná mrcha.

Krejzovi: Sába versus Danka

Zrovna s Dankou moc kamarádky nejsou, Danka je totiž jejím pravým opakem – divoká, zábavná a hlavně legrační. Za to Sába dokáže být spíš odměřená, nebo naopak kousavá. Špičkování těch dvou vás bude v seriálu Krejzovi určitě bavit.

Danka si ze Sáby utahuje, protože se jí zdá jako typická blondýna, sice hezká, ale co rozumu moc nepobrala, ačkoliv sama o sobě Sába říká, že to, že je krásná, přece neznamená, že je úplně blbá. No, Danka s tímto tvrzením zcela nesouhlasí. Ale i Sába dokáže vrátit smeč a udeřit do Dančina slabého místa. Jaké to je? No přece muži!

Ale možná se to všechno má změnit… Sledujte Krejzovi ve speciální předpremiéře v neděli 2. září od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.