Tohle bude svatba roku. V Krejzových bude totiž Sábě pomáhat i Marta Flanderková

Kdo je ještě o něco horší než Sába? Marta Flanderková! Jaké skvělé nápady bude mít pro svatbu Danky Krejzové a Páji? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje od 20.15 na Primě.

Jak se ale vůbec taková osoba jako Marta k organizování svatby Danky a Páji dostane? Danka je zoufalá, protože má oprávněné obavy, že svatba pod vedením Sáby bude katastrofa.

Největší drbna v Krejzových

Zajde se proto poradit za svým otcem, který jí doporučí přitvrdit. Jak? Aby vytloukla jednu zbraň hromadného ničení druhou, tedy k organizaci přizvala k Sábě ještě Martu, a jen doufala, aby tyhle dvě neřízené střely „přešvihly“ svým šíleným plánováním povolený rozpočet, a svatba se tím pádem minimalizovat na pouhou formalitu bez zbytečných oslav a kýčů.

Vyjde tento plán, nebo to bude nakonec ještě mnohem horší? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.