Trpíte arachnofobií? Tak to jste na tom stejně jako Sába z Krejzových

O pavoucích málokdo smýšlí jako o chlupatých domácích mazlíčcích, s nimiž se chceme pomazlit a hladit je. Naopak převažuje spíše strach kombinovaný s odporem, někdy hraničící až s fobií. Přesně takhle to má Sába z Krejzových. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na to, co se jí stane!

Sábina z Krejzových se chce pomstít Dance a Pájovi za všechny legrační kousky, které jí provádějí, rozhodne se jim proto zorganizovat svatbu, na jakou nezapomenou. Na to, že se mělo jednat jen o svatbu „na oko“ pro Pájovu babičku, která má mít dle jeho slov smrt na jazyku, to bude pořádný cirkus. Sabině se prostě její záměr ztrapnit Páju a Danku před celým světem náramně vyvede.

Šílená svatba v Krejzových

Ale protože boží mlýny sice pomalu, ale skutečně melou, také na Sábu dojde. Drobná blondýnka a kapitální totiž trpí arachnofobií, chorobným strachem z pavouků. Hádejte, co se jí stane….

Jestli ani vy pavouky nemusíte, pak byste si měli přečíst článek o tom, kolik druhů žijících na Zemi, dosud nebylo objeveno. Abyste byli informovaní!

Jak to dopadne se Sábou? To se dozvíte v Krejzových v úterý od 20.15 na Primě.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.