Užijte si další dávku Mirko Dobeše ve čtvrtek v Krejzových!

Libor Bouček se vrací ve své komediální role coby šílený kouč mezilidských vztahů v rodině i na pracovišti ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi. Startujeme od 20.15 na Primě.

Ondra Dam cítí v kostech, že mu po soudním líčení konečně vrátí jeho advokátskou licenci. Už dokonce vybírá domek, kam se společně s rodinou nastěhují. Vždyť už to má vše skoro v kapse a svůj bývalý život má na dosah. S Lukym totiž přestává být k vydržení. Strašně se bojí toho, že se nebude moci vrátit do své prestižní školy.

Kromě toho si ale Ondra s Bárou stále užívají radovánek v bytech, které má Ondra prodat či pronajmout. Jedna z jeho zákaznic si ale celou situaci vyloží trošku jinak…

Podívejte, do jak žhavé situace se dostane:

Annu v práci čeká seminář osobního rozvoje a zlepšení vztahů na pracovišti. A nepovede ho nikdo jiný než starý známý Mirko Dobeš.

Mrkněte se na Mirka Dobeše v akci:

Mirko z Anny získá pocit, že není psychicky vyrovnaná kvůli svému vztahu s dcerou a v podstatě se vnutí k nim domů, aby na Annino domácí prostředí dohlédl.

Do terapie ale nezasáhne nikdo jiný než Čumpelík:

Nakonec ale dojde skutečně i na rodinnou terapii. A pro nikoho z Vymešových to nebude příjemné…

Podívejte se na video z Mirkovy terapie:

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Petr bude řešit případ chovatele slepic Libora Bachora a jeho psa, který vypadá jako otrávený. Bachor má ale spíš pocit, že jej otravují temné bytosti, které podle něho žijí u nich na pozemku. Jak ale zjistí Petr, temné bytosti to nebudou, kvůli komu se oba chovají tak divně…

Danka už má dost Pájovy babičky a donutí svého manžela, aby si s babčou hezky sedl a všechno jí vysvětlil. Pája se k tomu ale logicky moc nemá…

Proč asi?

Nakonec ale skutečně babičku spolu s Růžou a Kájou Pája pozve na večeři, aby jim vše oznámil. Opět se ale objeví komplikace… Ostatně jako vždy.

Řekne už konečně Pája babičce pravdu? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.