Václava Postráneckého nahradí v seriálu Krejzovi Oldřich Navrátil

Jak jsme vás již informovali, pan Václav Postránecký se rozhodl ze zdravotních důvodů ukončit své působení v seriálu Krejzovi, kde ztvárňuje hlavní roli – Jana Krejzu. Bylo tak nutné za něj v krátkém čase najít náhradu, a rozhodně to nebylo snadné. Nakonec byl v samotném výběru nového představitele sám Václav Postránecký nápomocen. Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě.

Díly, které jsou s panem Václavem Postráneckým jako Janem Krejzou natočené, se budou vysílat až do konce roku, v tuto chvíli už ale v ateliéru točí jeho nástupce pan Oldřich Navrátil.

Nový představitel Jana Krejzy

„Václav Postránecký sám navrhl představitele, který ho v další řadě nahradí v roli hlavy rodiny. Jmenoval asi tři své kolegy a na prvním místě právě Oldřicha Navrátila. Jsme moc rádi, že pan Navrátil s velkou pokorou roli přijal a o své seriálové postavě si s Václavem popovídal,“ řekla k „výměně stráží“ ředitelka obsahu Lenka Hornová. „Hledat můj odlitek je marná snaha. A nahraditelný je každý. Teď za mě v Národním divadle zaskakují také dost odlišní kolegové. A zbořilo se Národní? Oldřich Navrátil je trochu jiný herec než já, ale mě se líbí a vážím si ho. Stejně jako jeho nabídky, že budu-li se chtít vrátit, okamžitě odstoupí. Držím mu palce,“ prohlásil Václav Postránecký, který tak opouští seriál a bude se věnovat své léčbě.

Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě nebo jej můžete hezky od začátku sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Změna i v Receptáři prima nápadů

„Nastal čas, kdy se Václav Postránecký musí především postarat o sebe a svoji rekonvalescenci. Zkrátka si nemoc vybrala svou daň,“ odůvodnila konec účinkování Postráneckého v Krejzových hercova manažerka Michaela Flenerová. Oldřich Navrátil tak rychlostí blesku naskočil do rozjetého vlaku, v roli Jana Krejzy se velice dobře zabydlel a ostatními herci na place byl vřele přijat. Stejně tak jako se Oldřich Navrátil zhostil role Krejzy, tak se na něj diváci televize Prima mohou těšit v pořadu Receptář prima nápadů. Díly kutilského pořadu s novým moderátorem se na obrazovce objeví už 14. října, na epizody seriálu Krejzovi s Oldřichem Navrátilem si budete muset počkat až do roku 2019.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.