Václava Postráneckého nahradí v seriálu Krejzovi Oldřich Navrátil

Jak jsme vás již informovali, pan Václav Postránecký se rozhodl ze zdravotních důvodů ukončit své působení v seriálu Krejzovi, kde ztvárňuje hlavní roli – Jana Krejzu. Bylo tak nutné za něj v krátkém čase najít náhradu, a rozhodně to nebylo snadné. Nakonec byl v samotném výběru nového představitele sám Václav Postránecký nápomocen. Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě.

Díly, které jsou s panem Václavem Postráneckým jako Janem Krejzou natočené, se budou vysílat až do konce roku, v tuto chvíli už ale v ateliéru točí jeho nástupce pan Oldřich Navrátil.

Nový představitel Jana Krejzy

„Václav Postránecký sám navrhl představitele, který ho v další řadě nahradí v roli hlavy rodiny. Jmenoval asi tři své kolegy a na prvním místě právě Oldřicha Navrátila. Jsme moc rádi, že pan Navrátil s velkou pokorou roli přijal a o své seriálové postavě si s Václavem popovídal,“ řekla k „výměně stráží“ ředitelka obsahu Lenka Hornová. „Hledat můj odlitek je marná snaha. A nahraditelný je každý. Teď za mě v Národním divadle zaskakují také dost odlišní kolegové. A zbořilo se Národní? Oldřich Navrátil je trochu jiný herec než já, ale mě se líbí a vážím si ho. Stejně jako jeho nabídky, že budu-li se chtít vrátit, okamžitě odstoupí. Držím mu palce,“ prohlásil Václav Postránecký, který tak opouští seriál a bude se věnovat své léčbě.

Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě nebo jej můžete hezky od začátku sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Změna i v Receptáři prima nápadů

„Nastal čas, kdy se Václav Postránecký musí především postarat o sebe a svoji rekonvalescenci. Zkrátka si nemoc vybrala svou daň,“ odůvodnila konec účinkování Postráneckého v Krejzových hercova manažerka Michaela Flenerová. Oldřich Navrátil tak rychlostí blesku naskočil do rozjetého vlaku, v roli Jana Krejzy se velice dobře zabydlel a ostatními herci na place byl vřele přijat. Stejně tak jako se Oldřich Navrátil zhostil role Krejzy, tak se na něj diváci televize Prima mohou těšit v pořadu Receptář prima nápadů. Díly kutilského pořadu s novým moderátorem se na obrazovce objeví už 14. října, na epizody seriálu Krejzovi s Oldřichem Navrátilem si budete muset počkat až do roku 2019.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.