Viktorka má novou kamarádku. Sovu jako z Harryho Pottera

Kdo by nechtěl mít svoji kamarádku sovu, stejně jako měl kouzelnický učeň Harry Potter? Malá Viktorka Damová sovičku rozhodně chce. Když tedy najde v ordinaci svého strýce Petra soví pacientku, napadne ji, že právě tohle je její nová kamarádka. Jak to se soví kámoškou nakonec dopadne, to uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových.

Sova, s níž se Viktorka skamarádí, je moc krásná. Pořád se ale jedná o dravce, bez ohledu na přátelský kukuč. Když tedy Viktorka sovu vypustí z klece, nestačí se divit.

Sova ji totiž zažene do úkrytu pod stůl. Podívejte se na video:

Chudák Viktorka se pak kvůli agresivní sově nebude moci dostat z ordinace ven. Jak dlouho bude trvat, než si zbytek rodiny všimne, že jim nejmladší dcera kamsi zmizela?

To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.