Víte, co je to dumpster diving? Vysvětlí vám to Ondrův táta v Krejzových

Je to v podstatě plavání v odpadcích. I když ne až tak úplně. Vysvětlí vám to táta Ondry Dama, který přijel svého syna a jeho rodinu navštívit na pozvání Báry. Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Proč Bára svého tchána vůbec zvala? Má obavy o Ondrovo mentální zdraví. Po návštěvě osobitého bratra Viktora totiř Ondra propadl stresové narkolepsii. Jakmile se v jeho blízkosti začne řešit práce a možnosti, jak si sehnat, upadne Ondra do limbu. Bára si s ním neví rady, a proto povolá otce.

Doktor Dam je bývalý velmi úspěšný právník. Po letech strávených právničinou nicméně procitl a došlo mu, kolik negativního toho svým právnickým umem napáchal. Naprosto tedy otočil a nyní je z něj v podstatě hippie, který k životu nepotřebuje takřka nic.

Dokonce ani jídlo! Jak totiž své rodině vysvětlí, v současnosti zastává trend dumster divingu, tedy konzumace jídla, které běžné obchody vyhazují.

Jak se na tohle bude tvářit Luky? Podívejte se na video:

Dokáže nakonec svému synovi od stresové narkolepsie pomoci? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových. Krejzovy můžete sledovat také ONLINE na www.iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.