Aleš se zamiloval do někoho z rodiny Slepičků. Ale do koho? Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (63) - upoutávka

Když se člověk trosku "picne", má upřímnost na jazyku. A přesně to se právě teď stane Alešovi. Dívejte se v pondělí večer na Primě na Ohnivý kuře!

Renáta si pořád užívá s Robertem. Junior už toho má plné zuby a chce nechat šéfkuchaře vyhodit. Ale ouha, Karel Trébl si není moc jistý! Junior proto neváhá sáhnout po nekalých praktikách, jenže mu to moc nevyjde…

U Slepiček se chystá hodně velká akce – křest knihy. Aleš přijde se svým nápadem, že si vždycky na křest kupuje nové oblečení. A protože jsou kamarádi, Jardovi se rozhodnou také nakoupit oblečení. Tentokrát to, ve kterém bude vypadat mužně:

Didi má nějakou střevní virózu, ale Dan se překvapivě nabídne, že s ní zůstane doma, aby mohla Klára jet s Mikem do Mikulova. To nebude jen tak!

Štamgasti ale Jardu nahlodají, že by se měl trochu bát nákupů Aleše s Malvínou, aby mu náhodou manželku nesbalil. Aleš ale překvapí, Jardovi koupí košili. Ale jakou!

Na křtu Malvíniny knihy se navíc poměrně hodně opije a nakonec musí přespat u Slepičků:

Opilý Aleš nakonec v noci štracháním pro vodu probudí Jardu a naznačí mu, že chlastá, protože je nešťastně zamilovaný. Do koho, to už ale Jardovi neřekne, protože usne jako pařez. Jenže Jarda začíná tušit:

Sdílejte článek
Štítky nešťastná láska alkohol