BEST OF Kristýny Leichtové: V Pevnosti Boyard si vyzkoušela všechno, co nechcete!

Krásná, křehká Kristýna Leichtová, jež můžete znát ze seriálu Ohnivý kuře si v sobotní Pevnosti Boyard vyzkoušela mnohé. Jakoby ji snad Otec Fura neměl rád! Hadi, šváby, bungee-jumping, válcovna...Podívejte se na všechny její úkoly!

CELÝ DÍL PEVNOSTI BOYARD MŮŽETE VIDĚT NA PRIMAPLAY!

Kristýna Leichtová se všem výzvám od Otce Fury postavila čelem a pořádně zabojovala. Dokážete si sai sebe představit hlavou dolů na laně...nebo hádat hádanku, když po vás lezou švábi, brouci a hadi? My ne!

První Češi se utkali s Pevností Boyard ve složení Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová a Hana Kynychová.

Podívejte se na jeho nejlepší úkoly z Pevnosti Boyard:

VÁLCOVNA:

BUDKA:

ÚKOL S VOJTOU KOTKOU:

Kdo z prvních soutěžících vám přišel nejšikovnější? HLASUJTE TADY:

Kolik tým Jakuba Prachaře vybojoval pro nadaci HELPPES? Vyhrajte s námi poukázku!

Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes poskytuje zcela komplexní soubor souvisejících služeb – od zaškolení žadatele o speciálně vycvičeného psa přes jeho výuku a proškolení, předání psa a secvičení se psem až po následný servis po celou dobu aktivní služby psa.

Helppes poskytuje všechny své služby pomocí profesionálního týmu nejen odborníků na výcvik psů, ale i pracovníků v sociálních službách s odborným vzděláním pro práci s osobami se zdravotním postižením. Služby jsou poskytovány na základě smlouvy o poskytování sociální služby dle zákona o sociálních službách a Standardů poskytování sociálních služeb, které odpovídají jak standardům českým, tak standardům mezinárodním a kladou ty nejvyšší nároky na všechny pracovníky, spolupracovníky i dobrovolníky. Více na www.helppes.cz.

Pevnost Boyard uvidíte poprvé už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.