Bratr Johany Jiří to poprvé ve velkém rozjede v Ohnivým kuřeti. Dívejte se v úterý

Ohnivý kuře II (11) - upoutávka

S Jiřím, milovaným bratrem šéfkuchařky Johany, jste se už asi stačili seznámit v televizní soutěži. Teď to ale vypadá, že Jiříček nadobro "zakotvil" v Janových Lázních. A drápky si brousí na Kláru!

Klára plánuje akci pro hosty v Janových Lázních se službami průvodce, která by měla pomoci vydělat Grandu i cukrárně.

Nová pomocná ruka

Počítá s Mikeovou pomocí, jenže nastane přesně to, co nikdo nechtěl – kvůli přehršli práce se Mike akce nemůže zúčastnit. A to je skvělá příležitost pro Jiřího, který si na Kláru brousí zuby a snaží se jí všemožně nadbíhat. Tohle budou velké plusové body pro něj (a mínusové pro Mikea).

Kačaba se kvůli psaní knížky s Malvínou stěhuje ke Slepičkům do domu. Jardovi při stěhování jejích zavazadel pořádně lupne v zádech.

Nejistá Kačaba

Tohle přesně „potřebovali“! U Slepičků se bude snažit Jarda a Kohout zase „dostat“ Kačabu. A jak pánové zjistí, Kačaba si na všechno jenom hraje. Nepozná majoránku od oregana!

Jako další věc, jak zaútočit proti Kačabě, vymyslí Jarda možnost uspořádat besedu. Chce ji tím totiž dostat do úzkých, aby bylo pořádně vidět, že ona sama vlastně nic neumí.

Detektiv Hrubešová v akci

Pavel objednává v cukrárně dort pro svého kolegu... nebo pro jeho dceru? Nějak se do toho chlapec zamotá, což samozřejmě přijde podezřelé paní Hrubešové. A jako správný detektiv a soukromé očko se pustí do pátrání.

Paní Hrubešová chce společně s Macátkem donutit Buráka „do akce“. Ráda by je totiž viděla ve společném vztahu. Hrubešová šmejdí u Veroniky v bytě a hledá důkaz Pavlovy nevěry. A objeví ho! Musí ale zmanažerovat i Macátka, aby se vůbec z bytu ve zdraví dostala.

Nová samice na obzoru

Do Grandu přijíždí známá snowboardistka Petra Váchová. Mikea coby ředitele hotelu přijde ještě před jejím příjezdem upozornit její manažer s tím, že je Petra poměrně svérázná. Mike se o tom přesvědčí osobně zanedlouho.

Petře se Mike nějak zalíbil, chce s ním trávit hodně času. Pořád se ho snaží vytáhnout na skleničku, běhat nebo vlastně cokoliv. A vypadá to, že Mike začíná cítit své staré „pudy“.

Dívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek