Burák si z Veruny sedne na zadek a pozve ji na rande. Mrkněte na Ohnivý kuře ONLINE

Focení pro dobročinný kalendář sice vypadalo zpočátku dost tragicky, nakonec se ale stane něco nečekaného! Jestli jste nestihli středeční Ohnivý kuře v televizi, měli byste se na něj mrknout online!

Všemu totiž předcházela šílená anabáze ohledně Verunina oblečení, kdy byla nelichotivě nazvaná dokonce jitrnicí s volánama. Vypadalo to dost tristně, nicméně závěrečný výsledek překvapil každého, a nejvíc Buráka. Ten bude z Veruny úplně vedle a dokonce ji pozve na rande. A co víc, fotograf jí nabídne, aby se stala fotomodelkou!

Renáta už má svého Leoše zase pevně omotaného kolem prstu, ale ouha. I když se snaží ctít rodinu, radost ze života její manžel nemá...

A radost ze svých synků nemá ani Mikeův otec. Na rodinný oběd totiž přijdou oba pěkně zrychtovaní!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.