Burák a Veruna mají plán na Denisu. Jaký? Dozvíte se v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře (58) - upoutávka

Burákova bývalá Denisa se v jeho životě vždycky čas od času zjeví a Buráka to vždycky rozhodí. Tentokrát už ale ne! Co vymyslí, aby se jí konečně zbavil? Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Leoš se opět snaží pracovat na svém manželství s Renátou. Ta má ale oči jenom pro Dražana a svého manžela několikanásobně odpálí. Jeden si říká, kdy už ho to přestane bavit, co?

Kdy se Dražanův kalkul „provaří“?

Kdepak, nepřestane. Díky jeho povinnostem v Praze si Renátka naplánuje večer s Dražanem. Jenže Junior je nemocný a chce strávit celý den doma. Plán by proto mohl narušit! Jako by to nebylo málo, domů se vrátí i Leoš s tím, že to bude krásný večer. No to potěš! (alespoň pro Renátu).

Vypadá to ale, že už se Renáta konečně dozví, že to s ní šéfkuchař nemyslí úplně upřímně. Jak? Za vším hledej drbnu Mlýnkovou!

Denisa je ve hře. Nebo ne?

Verunu s Burákem čeká druhý díl cukrářské soutěže. A co čert nechtěl, do soutěže se vrátí Verunina sokyně Dáša. A Burák, protože je kámoš, když zjistí, že se Dáša vrací do soutěže, se rozhodne, že prostě nemůžou vypadnout, a tu mrchu musí porazit.

Pořád je ale ve hře Denisa, která si stále myslí, že se k ní Burák vrátí. Jenže ten vymyslí s pomocí Veroniky dokonalý plán, jak se své bývalky zbavit…

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě, co ti dva vymysleli!

Sdílejte článek
Štítky vztah Denisa Burák