Co bude dělat Roman Šebrle v Ohnivým kuřeti? Dívejte se ve středu

V Janových Lázních se totiž otevírá nový snowpark a podobná akce si vyžaduje přítomnost celebrity, kterou Roman bezpochyby je. Otevíračky se rozhodnou využít i všechny podniky ve městě pro svoji párty. Mike s Burákem dokonce otevřou svoji hospodu. Nezapomeňte se dívat ve středu ve 20.15 na Primu!

Mike a Burák se rozhodnou dát v Grandu výpověď a rozjet konečně svoji hospodu. Karlu Tréblovi se to tedy moc nelíbí, ale co nadělá. Když se otevírá snowpark, musí se toho využít. Kluci sice nemají peníze, ale rozhodnou se udělat akci hurá! Začnou rozdávat Ohnivý kuřata zdarma a vydělat chtějí na alkoholu. Povede se jim to?

V Grandu také čekají, že se mejdan spojený s otvíráním snow parku přesune k nim. Hlavně se snaží nalákat Romana Šebrleho! Na párty dorazí i Marek s Verunou, tu to tam ale nebude vůbec bavit, mimochodem úplně stejně jako Romana Šebrleho! Rozhodne se proto vyrazit ke klukům, a spolu s ním i většina hostů z Hotelu Grand!

Marek udělá další krok – chce, aby u něj Veronika bydlela. Aby se ale sympatická cukrářka vedle nudného doktora k smrti neunudila.

Ve středu ve 20.15 sledujte na Primě Ohnivý kuře!

Sdílejte článek
Štítky Roman Šebrle celebrity

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.