Co má Rorejs s Vopršálkovou? Dozvíte se to ONLINE v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře II (28) - Úklid a neklid

Rorejs je prostě detektiv každým coulem a jakmile vycítí možnost dostat se objektu svého zájmu „na kobylku“, neváhá!

Evžena Rorejse vyslal do Janových Lázní jeho šéf, vyšetřovatel, aby dohlížel na bezpečí Robiho a jeho partnerky Marylin. Jenže kontroverzní podnikatel Robi je přesně ten typ, který Rorejse vytáčí a štve. Evžen ho chce proto dostat do kriminálu, leč na oko (a na svého zaměstnavatele) musí dělat přesný opak a dbát o Robiho bezpečí.

Robi a Marylin v Janovkách

Nebude pro něj proto snadné získat na Robiho kompromitující materiály. Ideální spojkou se proto pro něj stane paní Vopršálková, která získala shodou náhod místo jako nová uklízečka v Robiho bytě. Rorejš vycítí velkou šanci a s Vopršálkovou se spřáhne. Je to totiž právě ona, která by mohla zjistit, co má Robi v tajném sejfu a navíc mu do bytu také nainstalovat nějaké to odposlouchávací zařízení…

Jak se vůbec Marylin a Robi dostali do Janových Lázní? Robi prchá z města, pravděpodobně dílem i před svou minulostí. A Marylin, čili klasická česká Marie, v Janovkách vyrůstala a dokonce chodila do stejné třídy s Klárou. Ta na ni sice jako na dobrou kamarádku vůbec nevzpomíná, ale nic naplat. Podle Marie jsou prostě kámošky, co se shledaly po letech, což je třeba oslavit!

Pohár trpělivosti přetéká...

Problémy řeší i Karolína. Neustále za ní totiž „dolejzá“ její bývalý přítel, který se odmítá smířit s rozchodem i tím, že by si snad Karolína našla někoho jiného. Jenže Karolína už má jeho žrlivých scén tak akorát dost!

Dost začíná mít i Veruna, a to své sestry Jany, která je drzá a nechává po sobě svinčík všude, kam šlápne. A největší problém je, že ač se Veruna snaží svoji sestru vychovat, jak chce, nedaří se jí to. Veškeré její snahy totiž sabotuje otec, který zastává názor, že škola především a své Janičce ve všem věří a vyhoví.

Sdílejte článek
Štítky ochrana bohatý podnikatel šmírování